logo

Deniz Ürünleri


İç sularımız ve etrafımızı çevreleyen denizler sayesinde su ürünleri üretimi açısından ülkemizin ciddi avantajlarının bulunması, Avrupa balık yetiştiriciliğinde Norveç ve İngiltere’den sonra 3. sırada yer almasına karşılık, kişi başına su ürünleri tüketimimiz AB ortalamasının üçte biri civarındadır.

Koza Paketleme olarak global tecrübelerimiz sonucunda sektörün büyümesi ve gelişmesi için gerek yurtiçi gerekse yurtdışı satışlarda ürünlere dağıtım, teşhir ve tüketim kolaylığı sağlanması gerektiğine inanıyoruz. Bunlara ek olarak sürdürülebilir bir karlılık için katma değerli ürünler üretebilmek; tüketici tercihi oluşturabilmek ve bunu sürdürmek için klasik fiyat rekabeti yapmak yerine öncelikle markalama ve tanzim teşhir uygulamaları ile birlikte diğer pazarlama aktivitelerini uygulamak gerekmektedir.

Koza Paketleme üreticilerimizin işlerini geliştirmeye katkı sağlamak üzere farklı fonksiyon ve faydalarda ( koruma, raf ömrü artırma, farklılaşma, tanzim teşhir avantajı oluşturma, ısı uygulanabilme, ,… vb.) alternatif ambalaj malzemeleri temin etmektedir.

<< SEKTÖRLERE DÖN